Žagarės specialioji mokykla
Čia atgyja viltys ir svajonės
Administracija
Pedagogai
Mokiniai
Savivalda
Mokiniai

ŽAGARĖS SPECIALIOSIOS MOKYKLOS 2016-2017 MOKSLO METŲ 
MOKINIŲ SĄRAŠAS
 
Eil. Nr.
Mokinio vardas, pavardė
Gimimo metai
Klasė, kurioje mokosi mokinys
1
2
3
4
 
Lavinamoji jungtinė klasė
 
 
1.
Povilas Gurskis
2007-11-05
3-ia lavinam. klasė
2.
Rokas Dragūnas
2004-02-29
6-a lavinam. klasė
3.
Mantas Karpenka
2001-05-23
9-a lavinam. klasė
4.
Dalius Karpenka
2001-05-23
9-a lavinam. klasė
 
Socialinių įgūdžių ugdymo jungtinė klasė
 
 
1.
Rusalina Eidvilė Bagdonavičiūtė
1998-08-22
SĮU I metai
2.
Domantas Liepa
1999-08-15
SĮU I metai
3.
Rokas Skurauskas
1998-04-26
SĮU I metai
4.
Visockas Liudvikas
1996-08-19
SĮU II metai
5.
Jonas Kažukauskas
1995-09-20
SĮU III metai
6.
Petras Stankus
1996-08-26
SĮU III metai
 
1-2-3-4 specialioji jungtinė klasė
 
 
1.
Justas Jankauskas
2009-09-23
1-a special. klasė
2.
Faustas Gricius
2008-04-12
2-a special. klasė
3.
Lukas Klapatauskas
2008-10-12
2-a special. klasė
4.
Lukas Mackevičius
2007-03-01
2-a special. klasė
5.
Emilija Klapatauskaitė
2007-04-22
3-ia special. klasė
6.
Ernestas Rekis
2006-01-11
4-a special. klasė
7.
Izabelė Urencaitė
2006-09-23
4-a special. klasė
8.
Jonas Radionovas
2005-08-10
4-a special. klasė
 
5-6 jungtinė specialioji klasė
 
 
1.
Danielius Rekys
2005-08-07
5-a special. klasė
2.
Mantas Martinaitis
2005-08-26
5-a special. klasė
3.
Ainaras Kleinas
2003-12-14
6-a special. klasė
4.
Arvydas Narušis
2004-03-13
6-a special. klasė
5.
Tomas Gruzdys
2004-04-10
6-a special. klasė
6.
Dovilė Ramonaitė
2004-07-25
6-a special. klasė
7.
Arūnas Štaraitis
2004-03-03
6-a special. klasė
 
7-8 jungtinė specialioji klasė
 
 
1.
Tomas Smirnovas
2003-10-20
7-a special klasė
2.
Santaras Bagdonavičius
2003-07-14
7-a special. klasė
3.
Deividas Degimas
2003-04-06
7-a special. klasė
4.
Arnas Jonauskas
2002-05-15
8-a special. klasė
5.
Arnoldas Juzuitis
2001-08-03
8-a special. klasė
6.
Lukas Kamarovas
2002-10-05
8-a special. klasė
7.
Andžela Bagdonavičiūtė
2001-06-11
8-a special. klasė
8.
Linas Taroza
2001-07-17
8-a special. klasė
1
2
3
4
 
10 specialioji klasė
 
 
1.
Artūras Gaubis
2000-07-05
10-a special. klasė
2.
Alina Bagdonavičiūtė
2000-07-24
10-a special. klasė
3.
Eivitas Stabrauskas
2000-01-23
10-a special. klasė
4.
Vanesa Zgirskaja
2000-01-06
10-a special. klasė
5.
Nerijus Žemgulys
1999-05-12
10-a special. klasė